Урок В 1 Класі
Первый урок в первом классе. Категория: Начальные классы. Разработка первого урока в 1 классе на 1 сентября. Атлас мануальной терапии. Просмотр содержимого документа «Первый урок в первом классе.» Первый урок в первом классе 'Добро пожаловать в Страну Знаний!' Учитель: Средь многих воскресений. Розвивальне навчання - це активно діяльнісний спосіб навчання, під час якого враховуються та використовуються закономірності індивідуального розвитку дитини, що зумовлюють розвиток знань, умінь, навичок, і способів розумових дій, самокерованих механізмів особистості, емоційно-ціннісної та діяльнісно-практичної сфер. Мета:Познайомити з новою буквою, визначити її «роботу», вчити читати з нею слова; розвивати читацькі вміння; збагачувати словник дитини; розвивати зв 'язне мовлення.
Урок з математики в 1 класі Тема уроку: повторення і закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів і задач. Форма проведення: урок - подорож у казку. Повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Розв’язування прикладів і задач. Мета: удосконалювати вміння розв`язувати приклади і задачі, складати задачі на знаходження суми та остачі, розвивати логічне мислення, обчислювальні навички, збагачувати математичне мовлення, формувати вміння працювати в команді, навички співробітництва, виховувати любов до математики, кмітливість, спостережливість, екологічну свідомість. Тип уроку: закріплення знань. Форма проведення: урок – подорож у казку. ^ Обладнання та наочність. Богданович М.В. Математика: Підручник для 1кл.
–К: Освіта, 2003. Лічильні палички, математичне віяло, малюнки зимуючих птахів, годівнички, індивідуальні картки з зображенням снігура, лінійка, фотографії учнів класу з годівничками – учасників акції «Годівничка для птахів», фото з акції «Збережемо ялинку». Мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, комп`ютер.
Програмне забезпечення, створене в програмі Macromedia Flash MX 8. ^ Хід уроку І.
Організація класу до уроку. В школі справу хоч яку починають по дзвінку. Тож тримайте, мов зайчики вуха, не зівайте, а уважно слухайте. Урок у нас незвичайний, на ньому присутніх багато гостей. Щоб усе в нас добре вийшло, давайте прочитаємо молитву. ^ Боже Отче, глянь на діти На прекрасні твої квіти.
Світи сонцем і зірками Над маленькими дітками. Дай нам сили і охоти До науки і роботи. Щоб росли ми здоровенькі На потіху Отця і неньки.
Оголошення теми уроку і мотивація навчальної діяльності. Сьогодні на уроці ми будемо повторювати і закріплювати вивчений нами матеріал.
Чи любите ви казки? - Зараз ми з вами і вирушимо в далеку путь. Поспішаймо в ту країну, що всі казкою зовуть.
Але при цьому візьмемо з собою знання і уміння з математики, що маємо, без них у казку не попадем. А в кінці казки нас чекає сюрприз. Тренувальні вправи. Щоб потрапити у казку, на лісову галявину, де буде наш урок, нам потрібно виконати 2 завдання: 1.
1) Лічба 1 – 10, десятками, заповнити пропуски. 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10. Як називаються ці числа? - Яке число стоїть при лічбі першим?
- Назвати сусідів числа 5. Яке число слідує за числом 7? - Яке число передує числу 10. Назвати парні числа. Назвати непарні числа. Назвати число, більше на 1 за число 9. Назвати число, менше на 1 за число 3. Объем багажника ниссан икстрейл 2016.
Давайте пофантазуємо і уявимо, що біля кожної цифри справа приписали цифру 0. Прочитайте які утворяться числа.
Утворені числа. 2) - Визначити, з яких ліній складається дорога до галявини казок. Тепер можна вирушати в путь. (Звучить запис співу пташок). Музична пауза.
Бесіда про допомогу птахам взимку. Хто це так гарно співає? - А де зараз ці співучі птахи? - А які залишилися? - Чи добре їм тут? - Як ми можемо допомогти нашим пернатим друзям?
- А ось і вони на екрані. Вони хочуть з нами в казку, бо там є годівничка.
Урок Доброти В 1 Класі
Але щоб ми могли їм допомогти, нам слід виконати завдання, які вони принесли. Чи готові ви їм допомогти? (синичка з листочком) - Синичка принесла нам цифру, а яку – спробуйте відгадати: Цифра ця, як кочерга, В неї бач: одна нога. Характеристика числа 7. Цифра 7 позначає число 7. Стоїть на сьомому місці в натуральному ряді чисел. Попереднє число 6.
Наступне число 8. На одиницю більше від 6.
На одиницю менше від 8. Число 7 – це 1 і 6, 2 і 5, 3 і 4.
Додаткова інформація. Число 7, як і число 3, в народі вважається магічним. З ним складають казки («Вовк і семеро козенят», «Білосніжка і сім гномів»,), прислів’я («Семеро одного не ждуть», «Сім раз відмір – один раз відріж»). Ось і ми, діти, повинні так працювати: спочатку добре подумаємо, щоб дати правильну відповідь. (Синичка летить до годівнички).
Робота з математичним віялом. (Допомога сойці) 7 збільшити на 3; 5 зменшити на 5; 6 плюс 3; 8 мінус 2; До 5 додати 3; 6 відняти 2. Б`ється, стука молоток – поправляє нам садок. Про яку пташку так говорять? ( Про дятла) 5. (Допомога дятлові).
Д ятел хатку будував. Вікна всі пофарбував. Тут 1, а там 4. Скільки вікон? - Які геометричні фігури використав дятел? - В цьому будиночку, діти, поселилася задача. Полетіло - 2 д.
З алишилось -? (Назвати умову, запитання, розв’язок, відповідь) Розв’язок викласти на «комп’ютері». 5 – 2 = 3 Додаткова інформація. Дятлів є кілька видів.
Ось іще один представник дятлів – зелений дятел. Довжина дзьоба у цього дятла досягає 14см.
Покажіть на лінійці його розмір. (Малюнок зеленого дятла). (Пісня про горобця) Я забув про ігри звичні Пластилін і олівець. Адже біля годівнички Поселився горобець Щоб мене завжди з півслова Той бешкетник розумів Взявся я вивчати мову Невгамовних горобців Цвірінь цінь – цінь, цвірінь цінь – цінь, Друг потрібен нам. 2 рази Цвірінь цінь – цінь, цвірінь цінь – цінь, Навіть горобцям. З`являється горобчик. Робота на індивідуальних картках.
(Допомога снігуру) 1 + 4 8 - 4 3 + 4 6 - 4 5 + 4 10 – 4 - Що ви знаєте про снігура. (Гість, любить горобину). Пташки полетіли. Чим будемо підгодовувати їх?
(Пшоно, крихти білого хліба ) - Їм дуже сподобалося, як ви працюєте, і вони теж вирішили навчатися в лісовій школі. (Кадр лісової школи). А хто вчитель?. А що вчать пташки? - Чи вивчили наші діти склад числа? (Відповіді дітей) 8. Робота з підручником (Працюємо парами) - Куди поділися ялинки з галявини?
Чи хочете ви про це дізнатися? Вони у вашому підручнику на сторінці 56. Для чого їх зрубали? - Чи можна вирубувати ялинки, де заманеться? - В школі проходила акція „Збережемо ялинку”, учасниками якої ми також були. Наш букет „Новорічна фантазія” демонстрували по місцевому телебаченню. (Кадр акції).
Святкувати Новий рік можна із букетом або штучною ялинкою. Робота над задачею. Діти самостійно складають задачу за малюнком.
Робота з паличками. Пропоную всім учням нашого класу взяти участь у акції „Посадимо ялинку” для того, щоб наша планета стала красивішою і багатшою.
Наші ялинки ми спробуємо викласти з лічильних паличок. На цю роботу я вам виділяю час 1 хвилину. (Робота учнів). Ось і підійшли ми до очікуваного сюрпризу.
(Фото дітей з годівничками). Ми теж у казці. Ці годівнички ми вивісимо з вами як тільки вдарять перші морози і сніжок припорошить землю. Підсумок уроку. Проведемо його у формі бліц-інтерв’ю. Чи сподобалася вам наша подорож?.
Полиглот Английский 1 Урок
Кому допомагали ми на уроці?. Що повторювали?. Чи вчилися працювати в парах?. Як ми працювали?
А тепер ви мене запитайте, чи сподобалося мені ваша праця на уроці? Ви працювали дуже добре. Схожі: Урок математики у 3 класі на тему: «Ділення з остачею», вчителя початкових класів Новожиттівського навчально – виховного комплексу. Комбінований урок з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (урок проводиться у комп’ютерному класі з мультимедійним.
Задачі уроків математики у 2 класі. Лічба предметів. Таблиці додавання І віднімання 2 І 3 Згідно з програмою І тематичним плануванням математики у 5 класі передбачено 9 (дев'ять) уроків із теми 'Відсотки'.
У системі уроків. Мета: систематизувати знання учнів про симетрію відносно точки І прямої, познайомити з іншими видами симетрії, дослідити наявність. До початку уроку клас об’єднано у 2 групи дружини, кожна дружина обрала воєводу – керівника Тема. Вправи для засвоєння та застосування таблиць додавання та віднімання в межах 10 Учитель. Сьогодні проведемо урок-знайомство з жителями морських глибин.
Перший Урок В 1 Класі
Подивіться уважно на дошку! Що ви там бачите? Додайте кнопку на своєму сайті: Школьные материалы.